Serwisant

  •  Tymczasowy
  • Weert

  • 15,58

Będziesz pracować w nowej firmie Solarge w Weert. Solarge to firma zajmująca się produkcją paneli słonecznych. Hale produkcyjne są obecnie w pełni wyposażane w zupełnie nową linię produkcyjną. Będziesz pracować na tej linii produkcyjnej od samego początku.

Och, miejsce

Czy jesteś talentem technicznym z pasją do zrównoważonego rozwoju i chcesz być częścią technicznego serca Solarge? Solarge to szybko rozwijająca się firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości paneli fotowoltaicznych wykorzystując zaawansowane, niemal w pełni zmechanizowane i zautomatyzowane linie produkcyjne. Jako inżynier utrzymania ruchu jesteś odpowiedzialny za zapewnienie bezbłędnej linii produkcyjnej, która zawsze działa z żądaną prędkością i dostarcza panele słoneczne najwyższej jakości.

Rozpoczynasz pracę na zmianę dzienną, ale oczekujesz, że w IV kwartale 2023 roku będziesz pracować w systemie 2-zmianowym, a następnie wzrosnąć do 3-zmianowego. Gdy wszystko będzie już gotowe i cała produkcja będzie na swoim miejscu, docelowo będziemy pracować w systemie 5-zmianowym. Prosimy również o aplikowanie, jeśli szukasz pracy na dzienną zmianę.

Twoje zadania obejmują:

  • Dbać o to, aby linia produkcyjna była w 100% sprawna technicznie, zawsze pracowała z żądaną prędkością i dostarczała wysokiej jakości panele słoneczne;
  • Szybko analizuj i rozwiązuj awarie i problemy na linii produkcyjnej;
  • Przeprowadzanie konserwacji korygującej i zapobiegawczej oraz dokumentowanie zidentyfikowanych problemów i wybranych rozwiązań.

O co Cię prosimy?

Osoba, której szukamy jest pełna entuzjazmu, chętna do nauki i elastyczna. Ponadto:

  • Rozpoczynasz pracę na dzienną zmianę, ale czy w przyszłości chcesz pracować na zmiany?
  • Masz poziom MBO+ oraz pasję i zamiłowanie do technologii;
  • Doświadczenie na porównywalnym stanowisku ze znajomością mechaniki i/lub elektryki (konieczna jest wiedza elektroniczna);
  • Czy mówisz po niderlandzku i/lub angielsku (C1).

Co Ci oferujemy?

Oprócz pełnej wyzwań pracy, w której jest miejsce na rozwój w ramach kolegialnego zespołu:

  • Wynagrodzenie 15,58 € brutto za godzinę (bez dodatku za nieregularność);
  • Dodatek na podróż od 10 kilometrów;
  • Możliwości kariery poprzez ciągły rozwój i naukę;
  • Gromadzisz dni urlopu/urlopu. Można to uwzględnić w porozumieniu z Solarge.

I nie całkiem nieważne; stały kontrakt, jeśli będzie dobrze funkcjonował i będzie dobrze współpracował z Solarge.

Och, mocno

Solarge to nowa firma produkująca panele słoneczne i dążąca do zrównoważonego rozwoju pod każdym względem! To firma, która inwestuje w przyszłość i w swoich pracowników. Będziesz miał mnóstwo miejsca na rozwój i naukę nowych rzeczy!

Do Solarge można łatwo dotrzeć z Eindhoven, Helmond, Weert i Roermond.

Proces aplikacji

Podekscytowany po przeczytaniu tego ogłoszenia? Aplikuj szybko za pomocą poniższego formularza lub wyślij swoje dane kontaktowe i CV na adres [email protected]. W przypadku pytań dotyczących tego wakatu można się z nami skontaktować pod numerem 077-2300202.

Tagged as: 32 - 40 uur

Geïnteresseerd?

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 128 MB.

Selecteer taal